-İnTeRnEtİn En SaMiMi BiLgİ pAsAJıNa HoŞgElDiNiZ-
windows vista neden tutulmadı Uyeols10
windows vista neden tutulmadı Uyeols10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaForum HakkındaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sohbet | Forum
Destek
En son konular
» osmanlıca pc terimleri :)
windows vista neden tutulmadı SaatCuma Nis. 22, 2011 12:12 pm tarafından scofield

» adminciğimizin doğum günü
windows vista neden tutulmadı SaatÇarş. Şub. 16, 2011 11:17 am tarafından PRENSES

» kandiliniz mübarek olsun
windows vista neden tutulmadı SaatPtsi Şub. 14, 2011 10:43 am tarafından scofield

» site yapımı
windows vista neden tutulmadı SaatC.tesi Şub. 12, 2011 3:11 pm tarafından OSMAN

» Can yücel anladım şiiri
windows vista neden tutulmadı SaatSalı Ocak 25, 2011 2:53 pm tarafından melis

» iğrenç espiriler
windows vista neden tutulmadı SaatSalı Ocak 25, 2011 11:42 am tarafından Admin

» Alttaki üyeye şarkı armağan et
windows vista neden tutulmadı SaatSalı Ocak 11, 2011 2:42 pm tarafından melike nur

» komedi dükkanı
windows vista neden tutulmadı SaatSalı Ocak 11, 2011 10:57 am tarafından Mainboard

» Kayıp Şehir
windows vista neden tutulmadı SaatPerş. Ara. 30, 2010 1:24 pm tarafından PRENSES

Galeri
windows vista neden tutulmadı Empty
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En iyi yollayıcılar
Admin
windows vista neden tutulmadı I_vote_lcapwindows vista neden tutulmadı I_voting_barwindows vista neden tutulmadı I_vote_rcap 
evrim
windows vista neden tutulmadı I_vote_lcapwindows vista neden tutulmadı I_voting_barwindows vista neden tutulmadı I_vote_rcap 
merve
Mainboard
şevval
rüya
scofield
melis
angel_demon
SECRET
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 81 kişi Salı Ara. 14, 2010 3:37 pm tarihinde online oldu.
Kontrol Panel
windows vista neden tutulmadı ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
windows vista neden tutulmadı Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
windows vista neden tutulmadı Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
windows vista neden tutulmadı Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Grafik Araçları İndir
Multimedia

windows vista neden tutulmadı

+3
angel_demon
Admin
melis
7 posters
YazarMesaj
melis

melis

Kova Köpek
Doğum tarihi : 28/01/95
Lakap : mel****i**s**

MesajKonu: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatSalı Şub. 02, 2010 11:14 am

Hikaye şu: Windows Vista son yılların en çok tepki gören ürünlerinden biri. Microsoft da ağzıyla kuş tutsa bunu düzeltemeyeceği düzeye geldiğini farkında. Ancak binlerce çalışanı olan ve milyonlarca satır kodun bu kadar rahatça karalanmayacağına karar verip aslında o kadar acımasız eleştirilen işletim sistemlerinin o kadar da kötü olmadığını göstermek istemişler.

O zaman ne yapalım demişler? Bir grup insanı(120 video kayıtlı, 20 videosuz toplam 140 kişi) toplamışlar, bunlara önce Windows Vista’yı nasıl bilirdiniz demişler(10 üzerinden 4.4 ortalama), daha sonra da “Bakın bu yeni bir Windows, adı Mojave” demişler. İnceletmişler, inceletmişler ve görüşlerini alıp not verdirmişler(10 üzerinden 8.5 ortalama). Sonuçları da The Mojave Project sitesinden yayınlamışlar.

Vista ile ilgili önyargı sahiplerine “Kendiniz karar verin” diyen Microsoft’un projesi bana zamanında Hulusi Kentmen’li Adile Naşit’li çekilen Evin reklamlarını (hani şu aile babasının dünyada kapuska yemem! diye kükrediği reklam) hatırlattı. Vista eğlenceli videolarıyla bile en azından bir kere denemeyi hakediyor.

bounce
Admin
Forum Hackeri
Forum Hackeri
Admin

Kova Horoz
Doğum tarihi : 12/02/93
Lakap : 'sız

MesajKonu: Geri: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatSalı Şub. 02, 2010 7:07 pm

bence de vista kullanılmaya değer
http://ctrlaltdel.wwooww.net
angel_demon

angel_demon

MesajKonu: Geri: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatSalı Şub. 02, 2010 8:18 pm

ben tutuyorum vistayı
rüya

rüya

Lakap : kk avcısı

MesajKonu: Geri: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatÇarş. Şub. 03, 2010 10:46 am

benim pc vista kaldırmıyo yaaa Sad((((
SECRET

SECRET

MesajKonu: Geri: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatÇarş. Şub. 17, 2010 12:43 pm

vista süper ya adamlar kullanmayı bilmiyolar asıl kullanılması gereken işletim sistemi
Mainboard
Yönetim
Yönetim
Mainboard

Koç Maymun
Doğum tarihi : 28/03/92
Lakap : Crazzy Angel

MesajKonu: Geri: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatPerş. Şub. 18, 2010 10:28 pm

windows vista nın tutulmamasına açıkcası bende merak ediyorum
ama win 7 de de oyunlar daha rahat oynanıyor
http://ctrlaltdel.wwooww.net
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatSalı Şub. 23, 2010 8:48 pm

siyah ya içimi karattı ben gelemem böle şeylere=)=)
evrim
Altın Üye
Altın Üye

Lakap : aşk meleği

MesajKonu: Geri: windows vista neden tutulmadı   windows vista neden tutulmadı SaatSalı Şub. 23, 2010 9:18 pm

~~€zgi~~ demiş ki:
siyah ya içimi karattı ben gelemem böle şeylere=)=)
Very Happy

windows vista neden tutulmadı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» windows vista temaları
» vista yükleme sorunu
» Windows 7'nin Duvar Kağıtları indirin!